На море з малюком! Що взяти?

Відпустка з дитиною – це відпочинок наполовину. Коли не можеш розслабитись і постійно слідкуєш за маленькою людинкою білясебе.  Але в той же час, для цієї людинки це неймовірна пригода, сповнена нових вражень, зустрічей, знайомств із таким різнобарвним світом. А на додачу ще й тепле морське повітря, корисні вітаміни і довгожданна свобода…

Та мова у нас сьогодні йтиме не про переваги мандрівок з малюками (це й так очевидно), а про те, як звести до мінімуму усі непередбачувані ситуації, що можуть перешкодити вашій ідилії та спокійному відпочинку на морі. Тому готуватись  до подорожі потрібно заздалегідь, не забувши включити до дитячої валізи усе необхідне. Що саме? Спробуймо розібратись!

Я не експерт і не мегамандрівниця, але власним досвідом залюбки поділюсь, виділивши найбільш необхідні речі, які точно знадобляться вашому чаду десь на теплих морях 🙂 Поїхали!

IMG_5989

  1. Страховка. Якщо їдете з дитиною закордон, не лінуйтесь її оформити. Навіть, якщо всього на тиждень чи знаєте, що страховий поліс вам точно не знадобиться. Лишній раз перестрахуватись не завадить, і спокійніші будете точно. Як її обрати читайте тут.
  2. Аптечка. Скоро я напишу детально, що возить з собою мама-панікерша, тобто  я. Але загалом усі медикаменти можна звести до наступних груп:  жарознижуючі препарати, противірусні, різноманітні спреї та сиропи від нежитю, кашлю, отруєнь, діареї, рвоти запорів, отиту, болю в горлі тощо. Окремо треба виділити засоби першої допомоги при ударах чи порізах, типу перекись, бинт, пластир. Сюди також входять сонцезахисні креми із СПФ не менше 50, спреї від комарів, мазі від опіків та укусів.
  3. Одяг. По цьому пункту треба пройтись детальніше, адже важливо не набрати лишнього і не пропустити дійсно необхідне.
  •  Купальний костюм. Має закривати усі найбільш вразливі ділянки шкіри дитини. А саме шию, плечі та спину. Про ноги та руки можна сильно не перейматись. Вистарчить намазати сонцезахисним кремом. Костюм не тільки захищатиме ніжну шкіру від сонця, але й матиме освіжаючий ефект, коли дитина гратиметься у піску під сонцем. Це допоможе дитинці легше перенести спеку та запобігти тепловому удару. Тканина костюму повинна швидко сохнути, бо довго ходити мокрим теж не радять. Купувати дорогий не рекомендую. По-перше згодиться тільки раз-два за рік, по-друге, якщо на пляжі є дрібний пісочок, він може позалазити у саму тканину, поміж ниток, і позбутись його практично неможливо.
  • Панамка. Що світлішою та легшою буде – то краще. Добре, коли матиме “козирьок”, що кидає тінь на очі та закриватиме шию. З власного досвіду скажу, що підібрати панамку дівчатам легше ніж хлопцям. Для перших існує широкий вибір різноманітних  шляпок, в той час, коли для хлопчиків випускають переважно кепки, які не захищають шию.
  •  Взуття. У теплій країні вам знадобиться лише одна-єдина пара сандаликів типу “крокс”. Вони повинні легко зніматись, щоб часто висипати пісок та камінчики, митись і сохнути, якщо ваш малюк полюбляє заходити у воду взутим, і в той же час бути зручними для бігу по території поза пляжем.
  • Нижня білизна. В ролі “нижніх” зіграють хіба трусики, а от маєчки пригодяться лише для сну. На вулицю під час спеки краще одягати легенькі футболочки на короткий рукав чи лляні білі сорочки/сукенки на довгий. Це краще захистить плечі дитинчати від палаючого сонця.
  • Щось тепле. Це може бути легенький светрик, джинси чи просто футболка на довгий рукав. Коротше кажучи, те, в чому дитина прилетить на курорт. Багато не набирайте. В теплих країнах вечори і ночі, як правило теж дуже теплі.

4. Інші прибамабаси: надувний горщик, зубна щітка, вологі серветки на перші дні, найнайулюбленіша іграшкА, сонцезахисні окуляри (для старших діток).

IMG_6178

Важливо, щоб увесь одяг був із натуральних тканин, типу бавовни чи льону. В перші дні батьки дітки часто страждають  пітничкою, тому треба, щоб шкіра максимально дихала.

Ну а решту валізи заповнюйте на ваш розсуд, пам’ятаючи, що у авіакомпаній є обмеження у вазі :). Про те, як не взяти зайвого читайте у наступній статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *