Хуа Хін з висоти пташиного польоту

У різного роду гори та вершини я закохана давно і навіки, тому тягне мене не тільки далеко, але й високо. Коли стоїш десь під хмарами і спостерігаєш, як коло манюсіньких будиночків метушаться манюсінькі люди, то усі земні проблеми та турботи автоматично стають  такими манюсінькими та мізерними, а коли на обрії ще й гордовиті гори чи безкрає море, то відчуваєш одразу якусь невимовну силу, енергію, життя врешті-решт …
За  табличками типу “вью поінт” ми полювали ще з минулої зимівлі на Самуї, тому, опинившись в Хуа Хіні,в першу чергу  подерлись догори. Глянути як же виглядає це місто.
Пропоную вашій увазі наш список оглядових майданчиків, з яких відкривається шикарнючий вид на місто та околиці. До всіх них можна легко дістатись на транспорті, тож пхнути вгору пішки не доведеться. Дитину теж можна з собою сміливо брати. Нашого малюка наразі не вразиш краєвидом, зате, коли мама з татом роблять селфі над обривом, дитя мирно копирсається лопаточкою у порохах, камінні чи сухому листі.

Якось так склалось, що більшість точок з яких можна оглядати місто – це буддистські храми та монастирі. Ревні представники цієї релігії намагаються будувати храми що вище, то краще. Щоб і Будді з неба було видно, і мотив для медитацій був непоганим. При кожному храмі мешкає невелика монаша община, яка доглядає територію та проводить різноманітні духовні практики. Вхід завжди і всюди для людей будь-якого віросповідання вільний, головне мати прикриті плечі та коліна (зазвичай, цього правила дуже важко дотриматись в спеку, всі це розуміють і ніхто вас палкою гнати звідти не буде). Тому сміливо можна пнутись догори, споглядати дивні реліквії буддизму та краєвиди, що захоплюють подих.

  • Однією з таких місцин є храм розташований на одній із такіабських гір Wat Khao Krailas. Там можна побачити багато буддистьських цікавинок, алею з дерев франжипіні та красиві види на гори та рівнини південного хуа хіна.

IMG_8724

IMG_8675

Координати: 12.518895, 99.975320

  • Chang Wat Prachaup Khiri Khan  –  розташований на сусідній горі, у тому ж таки Такіабі. Цю вершину з білими прапорами я щодня спостерігаю з вікна нашого кондо, тому мені дуже цікао було дістатись свме туди. І таки дістались. На вершині є храм, монастир та невеличка скеляста доріжка, що традиційно закінчується статуєю Будди та красивим “вью поінтом”. Вигляд звісно ж шикарний.

IMG_8835 IMG_8828

Координати: 12.519102, 99.968097

  • Гора Khao Takiab  роташована  на півдні Хуа Хіна та є найпопулярнішим місцем, звідки можна розгледіти красоти південної частини міста  та узбережжя. На горі височіє храм, чи точніше пагода, до якої веде сотня сходинок, а у підніжжі мешкає величезна зграя мавп. Вони хоч і миролюбні, до туристів не пристають, проте їх там сила-силенна і стає страшнувато, коли вони тебе оточують з різних сторін.

IMG_8563 IMG_8635 IMG_8638

Координати: 12.515603, 99.981887

  • Храми на горі Khao Tao  знаходяться за 10 км на південь від Хуа Хіна. Це комплекс китайсько-буддистських храмів з різними зрозумілими і не дуже божествами, великим Буддою на вершині та золотою черепахою над водою. Там вам можуть запропонувати безкоштовне морозиво, а тоді мило посміхатись чекаючи “донейшн”. Якщо ви не буддист, варто пнутись одразу ж на вершину, звідки розгортається красивий вигляд на узбережжя та на сусідній пляж Сай Ной (подейкують, найкращий в цих краях). Неподалік також є озеро, де можна відпочити від шумного міста.

IMG_8859 IMG_8864 IMG_8886

Координати: 12.455733, 99.979138

  • Китайський храм з крокодилом – Chao Mae Tubtim Thong Shrine. Знаходиться за 20 км на південь від Хуа Хіна. Ми його знайшли випадково, повертаючись із парку з мангровими зарослями Пранбурі. Але вид звідти мабуть найкращий з тих, що я досі зустрічала в Таїланді. Зелені мангрові зарослі, ріка Пранбурі, що в’ється змією поміж них, широкі ананасові поля та блакитні вершини на горизонті. Ну а коло самого храму гігнтський крокодил.

IMG_9193 IMG_9218

Координати: 12.409052, 99.976962

  • Гора Hin Lek Fai. Єдиний оглядовий майданчик в Хуа Хіні де немає храму. Знаходиться в центральний частині на міста на горі, складається з шести різних оглядових майданчиків, облаштованих і не дуже. З кожного з них можна милуватись різними частинами міста. Найбільше нам сподобалась необлаштована скеляста вершина, що нагадує якісь марсіанські поля. Дуже дивнеа та містична місцина.

IMG_9049

IMG_9048

Координати: 12.565336, 99.944768

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *