Геометрія Гонконгу (фоторепортаж)

Гонконг – особливий адміністративний район Китаю, що аж до 1997 року був колонією Великої Британії. Захопивши це місто ще у далекому 1842 році, британці дуже неохоче повернули його КНР, та й то за умови, що місто розвиватиметься автономно аж до 2047 року. Тому цей мегаполіс, де їздять двоповерхові автобуси та трамваї, численні хмародери височіють на кожному доступному клаптику землі, а люди вільно розмовляють англійською, аж ніяк не можна назвати Китаєм. Це швидше Лондон, чи Нью Йорк, чи шуміш обидвох. Тут люди носять дорогі та вишукані речі (справжнісінькі, не підробки), а модні світові дизайнери відкривають свої філії . За чистотою дбають по-європейськи, все навкруги охайне та доглянуте, зовсім не схоже на колоритну Азію.
Це, мабуть, чи не єдиний мегаполіс світу, де максимально прагнуть зберегти природу. А вона у цих краях просто мегакрасива. Розкинувся особливий адмін. район на півострові Колоун та ще на 260-ти островах та острівках, найбільші з яких о. Гонконг, о. Ламма та о. Лантау. Всі вони вкриті шикарними горами та вічнозеленими тропічними джунглями. “Рівної” поверхні дуже мало, тому будують висотки  “не вширь, а ввись” з мінімальною площею та мало не до самих хмар, а зелені пагорби милують око.

Щось у назві цієї  автономної республіки  у Китаї є таке величне, могутнє і дуже заманливе… Що саме, я довго не могла зрозуміти, але нас страшенно тягнуло у цей мегаполіс. Навіть після відвідин не менш феєрично-футуристичного Сінгапуру.
Оскільки візові правила змушували  покинути Королівство Таїланд і знову повернутись, ми обрали для “бордер рану” омріяний Гонконг. Трішки, звісно, повагались, бо місто це не з дешевих, але й поїздка у камбоджійський Ангкор (який був плвном Б) обійшлась би теж не дешево. Таким чином, з 26 лютого по 3 березня 2016 року ми насолоджувались гонконгськими краєвидами разом з Андрієм у його 1 рік і 7 міс.

Більше за мене мабуть розкажуть фото (їх можна гортати) . І наступні пости, які я зовсім скоро оприлюдню 🙂

 

Примітка : не знаю “якого милого” я не взяла зі собою більш “широкого” об’єктива, тож довелось знімати Гонконг на “портретник”, що людською мовою означає, що жоден хмародер повністю мені в кадр не помістився

 

2 коментарі

  1. Marta Prokuda сказав:

    Nadia! Dakuju za virtualnu podoroj, chytayuchy tvij blog hochetsa i meni v mandry!

  2. Nadia Wolf сказав:

    Дякую Марта!)) Приємно. Їдемо разом в мандри! Пропуную почати з Батьківщини)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *